Ла Коруня привлече Миста

Нападателят Мигел Анхел Миста официално е играч на Депортиво Ла Коруня, след като разтрогна договора си с тима на Атлетико Мадрид.

 

Контрактът на Миста с новия му клуб е за срок от 3 години. Очаква се в близко бъдеще от Ла Коруня да си тръгната други двама нападател Рубен и Адриан Таборда, след като в отбора си наставникът Лотина вече разполага с цели 8 футболисти с изцяло офанзивни функции. /БГНЕС