Кузмановски: Доволен съм от представянето ни

снимка: БГНЕС

Треньорът на Славия Стевица Кузмановски остана доволен от играта на футболистите си при загубата на тима му с 0:1 от Левски в среща от 13-ия кръг на родната "А" група. Той не скри разочарованието си от съдийските решения.

 

"Съдията реши мача. Имаше чист фаул на Георги Иванов - Гонзо при гола, а вторият жълт картон на Павлов е напълно нереален.

 

Дойдохме да играем футбол на стадион „Георги Аспарухов", но отсъжданията на Антон Генов решиха двубоя. Все пак съм доволен от представянето ни в срещата", каза Кузмановски.