
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Левски Емил Велев остана доволен от победата на тима си срещу Славия с 1:0 в среща от 13-ия кръг на родната "А" група. Голът за "сините" вкара Георги Иванов - Гонзо, а с успеха си те доближиха ЦСКА на 1 точка в класирането.
"Доволен съм от успеха. Рутинна победа за Левски. Жалко, че мачът се изнерви. След червеният гол Славия нямаше и половин положение за гол.
Мачът не беше труден за нас. Имахме няколко положения, но срещу 9 човека пред "палантерията" се играе трудно. Много съм доволен от играта на състава", каза Велев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ