Кушев: Изтрихме черното петно от миналия мач

Наставникът на Славия Мартин Кушев остана доволен от показаното от своите играчи след победата над досегашния лидер в „А" група Лудогорец с 3:2.

Футболистите на Ивайло Петев успяха да обърнат резултата до 2:1 през второто полувреме, след като „белите" бяха повели в средата на първата част, но след два красиви гола на Владислав Златинов и Петър Димитров, Славия успя да се поздрави с победата.

"В крайна сметка излизаме от този мач с чест, измихме черното петно от миналия", не скри задоволството си Кушев, след загубата от същия съперник с 0:6 през първия полусезон.

Когато победиш такъв съперник, всички в отбора са много щастливи от показаното мъжество и желание за игра. Първото полувреме напрежението от преди мача ни се отрази.

Лудогорец създаде много положения преди почивката и можеше да вкара много голове, но съм доволен от показаното от моите футболист и начина, по който играха през второто полувреме.