
Европейският шампион по боск Кубрат Пулев заяви днес на специална пресконференция, че финалът за европейското злато е бил инфарктен.
"Чувствам се отлично, трудно почнахме нашето представяне, но хубавото е че го завършихме подобаващо. Първият ми мач бе много тежък и ми беше трудно докато свикна с новото точкуване. Финалната среща пък бе направо инфарктнa. В четвъртия рунд почти изнемогнах, но накрая успях да взема своето.
Времето за подготовка бе изключително малко. Имахме около месец преди Европейското първенство, тренирахме малко, но за това пък пълноценно. Оставам в аматьорския бокс, но ще видим докога", коментира представянето си Пулев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ