Кубрат Пулев: Финалът бе инфарктен

снимка: БГНЕС

Европейският шампион по боск Кубрат Пулев заяви днес на специална пресконференция, че финалът за европейското злато е бил инфарктен.

 

"Чувствам се отлично, трудно почнахме нашето представяне, но хубавото е че го завършихме подобаващо. Първият ми мач бе много тежък и ми беше трудно докато свикна с новото точкуване. Финалната среща пък бе направо инфарктнa. В четвъртия рунд почти изнемогнах, но накрая успях да взема своето.

 

Времето за подготовка бе изключително малко. Имахме около месец преди Европейското първенство, тренирахме малко, но за това пък пълноценно. Оставам в аматьорския бокс, но ще видим докога", коментира представянето си Пулев.