
Носителят на сребърен медал от Европейското първенство по бокс Детелин Далаклиев сподели на пресконференция, че се чувства едновременно щастлив и ощетен. "Щастлив съм, но се чувствам и ощетен след турнира.
"Съжалявам, защото винаги се помнят само първите. Всичко обаче мина, радвам се че се представих достойно. Чувствам болки в гърба. Лекарят на отбора ми каза, че се съмнява че имам дискова херния, но това се установява с ядрено-магнитен резонанс", заяви Далаклиев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ