
снимка:
БГНЕС
Робърт Кубица се съгласи с колегата си от БМВ Заубер Кристиан Клийн, че новата кола на БМВ е грозна. Клийн каза в Барселона тази седмица, че новият болид Ф1.08 е най-грозното нещо, което е виждал.
По този повод Кубица добави: "Определено сме съгласни, че видът на колата не е най-добрият". Пред немският телевизионен канал RTL той все пак изрази удовлетвореност, че сега поне може да вижда много повече в огледалата.
Клийн обаче смята, че широката предница може да създаде затруднения при изпреварване. Той коментира, че според него състезателите ще трябва много да внимават „да не ударят предницата в завоите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ