Къркич: Радвам се, че получих шанс да играя

снимка: goal.com

Младата звезда на Барселона Боян Къркич може и да не попада много често в титулярния състав на „каталунците", но вчера получи шанс да играе за Купата на краля срещу Атлетико Мадрид. Това накара таланта да бъде много щастлив, че е успял да помогне на съотборниците си.


„Много се радвам, че играя повече. Приятно ми е, давам всичко от себе си и ако вкарам е дори по-добре. Най-важното беше да продължим напред, а ако успеем да играем и красиво, това означава, че сме на верен път." заяви Къркич.