
снимка:
goal.com
Английският елитен тим Хъл Сити продължава да бъде активен през зимния трансферен прозорец. Днес официално, „тигрите" се сдобиха с полузащитника на Уигън Атлетик Кевин Килбейн.
Сумата по трансфера засега остава необявена, а контрактът на Килбейн е за период от две години и половина. Кевин ще се включи в тренировките с новите си съотборници още днес, когато ще бъде официално представен пред феновете.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ