
снимка:
oleole.com
Нападателят на Барселона Боян Къркич си пожела, ако неговият отбор премине полуфиналния сблъсък срещу Челси, каталунците да срещнат на финала отбора на Арсенал. Голаджията смята, че този финален сблъсък би бил идеален за феновете на красивия футбол.
„Ние наистина играем най-красивия футбол", заяви Къркич пред медии на Иберийския полуостров. „Показахме, че играта ни е бърза, атрактивна, изобретателен. Смятам, че финалът срещу „топчиите" би бил най-красив за зрителите. Ние и Арсенал показваме най-атрактивна игра", добави още нападателят на Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ