Цървена Звезда остана без борд на директорите

Цървена Звезда остана без борд на директорите. Това стана факт, след като всички от него подадоха оставки заради напрежението, което било оказвано върху тях.

 

След като миналата седмица президентът на отбора Добривое Танасиевич подаде оставка, днес го последва и бордът. Временно до 8-и юни начело на отбора, който дължи 23 милиона евро на кредитори, ще застане тричленна комисия и тогава ще бъде избран нов президент.

 

От клуба помолиха играчите да запазят концентрация в оставащите мачове от шампионата. От временното ръководство обявиха също, че ще се издължи в най-скоро време на играчите.