
снимка:
БГНЕС
Въпреки че не обявява публично своето недоволство, Хейки Ковалайнен не е много щастлив от начина, по който бива третиран от своя тим Макларън - Мерцедес през този сезон. 27-годишният финландец ще остане при "сребърните стрели" и през 2009 година, а наскоро заяви, че е "много, много щастлив в тима си".
Английската преса твърди, че Ковалайнен не е доволен от ролята на пилот, подкрепящ Люис Хамилтън в битката за титлата. Финландецът е казал на свой приятел, че "ако неговите интереси не са защитени през следващия сезон, той ще обмисли сериозно своята позиция в тима на Макларън - Мерцедес".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ