Колумбия направи хикс със Сенегал

Колумбия завърши наравно 2:2 срещу Сенегал в контрола преди Световното първенство по футбол, играна в Буенос Айрес, информира БТА.

Теофило Гутиерес откри резултата още в 11-ата минута след асистенция на Карлос Бака, а футболистът на Севиля реализира второто попадение в последните секунди на първата част.

Две минути след почивката Муса Конате намали изоставането на африканците, а Шейх Н'дайе изравни в 52-ата минута.

Червен картон от Сенегал получи Ибрахима Сек в средата на втората част. Сек извърши грубо нарушение срещу Александер Мехия, който получи контузия в коляното.

Колумбия има приятелски двубой с Йордания преди старта на Мондиал 2014. В Бразилия съперници на отбора от Южна Америка са Гърция, Япония и Кот д'Ивоар.