Коко Динев бесен след загубата от Левски, обмисля проомени в Локо

снимка: lportala.net

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Константин Динев беше много ядосан след загубата на своя отбор с 2:3 от Левски в София. "Смърфовете" 2:1 до 76-та минута, преди Шюрд Арш да отбележи две попадения, с които "сините" стигнаха до пълен обрат и трите точки в мача.

Босът на Локо не беше в настроение да говори пред журналистите на стадион "Георги Аспарухов", като единственото което каза е, че обмисля промени в спортно-техническия щаб на пловдивчани.

За разлика от него административният директор на "смърфовете" Атанас Узунов каза: "Не съм аз, човекът, който трябва да говори. Има спортно техническо ръководство. Изчакайте ги и питайте тях.

Лошото е, че нашите футболисти не си повярваха, че могат да победят. Имаше десет минути, в които много хора спряха да играят. Някои не си вярват, че могат да играят водеща роля в нашия шампионат."