
снимка:
tuttosport.com
Наставникът на Рома Клаудио Раниери изрази своите комплименти към Интер за класирането им на финала в Шампионската лига. „Нерадзурите" загубиха полуфинала реванш с 0:1, но продължават след общ резултат 3:2.
„Интер свърши много трудна работа в Барселона," заяви Раниери.
„Много съм щастлив за италианския футбол, не само заради коефициента на Италия на УЕФА. Интер бяха отлични, като усетиха ситуацията в мача предпочетоха дефанзивна игра и продължиха."
Интер води с две точки на върха в класирането в Серия А като има тежко гостуване в неделя на Лацио.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ