
Нападателят на Интер Марио Балотели призна, че е плакал от радост след като „нерадзурите" отстраниха Барселона в полуфиналите на Шампионската лига. Балотели бе намразен от феновете след като си изпусна нервите в първия мач с Барса и си захвърли фланелката на земята след последния съдийски сигнал. Въпреки това той бе на резервната скамейка на реванша.
„Това беше невероятно, просто нямам думи. Това бе първият път, когато плаках след футболен мач," заяви Балотели пред клубната телевизия.
„Нерадзурите" бяха посрещнати от много фенове на летището, като някои от тях освиркаха Балотели.
„Говорих с феновете, които интерпретират нещата все едно говоря срещу тях. Извиних им се. Феновете винаги са ми помагали и са ме подкрепяли, затова те трябва да знаят, че аз съм с тях."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ