Клаудио Раниери: Доволен съм от играта

снимка: БГНЕС

Треньорът на Ювентус Клаудио Раниери заяви, че е доволен от представянето на тима си в двубоя срещу Зенит (Санкт Петербург). Двата тима завършиха 0:0 в двубоя си от Шампионската лига. С тази точка италианците успяха да се класират в следващата фаза на турнира, докато Зенит ще се задоволят с надпреварата за Купата на УЕФА.

 

"Дойдохме в Русия, за да спечелим срещата. Харесва ми стила на Дик Адвокаат в Зенит. Това беше добър мач и двата отбора показаха, че имат качества.

 

Това, че искаме Тимошчук и Аршавин от тима наа съперника ни са слухове. Ние имаме достатъчно добри играчи и не сме обсъждали привличането на тези двамата", каза Раниери.