Алекс Фъргюсън: Трябваше да победим

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън заяви след нулевото равенство на тима си срещу Виляреал, че не е доволен от резултата. Двата тима изиграха срещата си от Шампионската лига, като след този двубой продължават в пакет в следващата фаза на турнира.

 

"Заслужавахме повече в този мач. Ние съжаляваме, че сме изпуснали победата, а от Виляреал се радват на спечелената точка. През втората част владеехме повече топката, но не успяхме да вкараме.

 

Не съм доволен от пропуските на Кристиано Роналдо и Уейн Рууни. От толкова положения трябваше да реализираме поне един гол.

 

Съдията Роберто Розети си свърши много добре работата. Добрият рефер винаги е фактор за хубавите мачове", каза Фъргюсън.