
Състезаващият се за България австриец Килиан Албрехт спечели слалома от календара на ФИС в австрийския зимен център Бьоделе.
35-годишният Албрехт завърши двата манша с общо време от 1:35,19 минута. Той беше убедителен лидер след първия манш с време 47.71 секунди, като при второто си спускане успя да запази лидерската си позиция.
Това бе първи успех в слалом на ФИС през сезона за Албрехт, който има още седем втори и три трети места и общо 11 подиума.
Втори на 73 стотни от секундата финишира Кристоф Ньосиг (Австрия), а трети на 1,31 секунда остана Маркус Фьогел от Швейцария.
Другият българин Стефан Георгиев остана седми с общо време 1:37,07 минута.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ