Албрехт взе и втория слалом от календара на ФИС

снимка: jamd.com

Килиан Албрехт спечели и втория слалом от календара за ФИС в австрийския курорт Боеделе. Националът завърши с време 1:33,23 мин. Вторият ни представител Стефан Георгиев е пети с 1:34,33 мин.

 

Ден по-рано Албрехт спечели първия слалом в Боеделе с 1:35,19 мин, а Стефан Георгиев остана седми. Двете поредни победи са първите за сезона в актива на състезаващият се за България скиор. Освен тях той има още 7 втори и 3 трети места в стартовете за ФИС през годината.