Кике Санчес Флорес: Резулатът не е справедлив

Наставникът на Атлетико (Мадрид) Кике Санчес Флорес заяви, че резултата 0:2 не показва точно какво се е случило на терена. Късно снощи Реал победи Атлетико в мадридското дерби. „Дюшекчиите" допуснаха два гола до 20-та минута, но успяха да създадат доста опасности пред вратата на Касияс след това.

„Представихме се добре и резултата не е справедлив. Два отделни момента промениха играта. Нямам какво да кажа на моите футболисти. Всичко, от което имахме нужда бе един гол.

„Напускаме „Бернабеу" след много сериозен мач и два ранни гола. След това си стъпихме на краката показахме, че можем да се мерим с Реал въпреки, че изоставаме с два гола.

Според Флорес неговия тим е трябвало да получи дузпа през първото полувреме, за нарушение на Шаби Алонсо срещу Серхио Агуеро.

„Дузпата бе чиста. Нямаме никакъв късмет в този аспект. Но като цяло рефера се справи добре."