Хорхе Валдано: Контролирахме мача и спечелихме

Спортният директор на Реал Мадрид Хорхе Валдано бе много доволен от начина, по който „белия балет„ се справи с Атлетико в мадридското дерби. „Кралския клуб" победи с 2:0 на „Сантяго Бернабеу" с голове до 20-та минута на Рикардо Карвальо и Месут Йозил. Втората част гостите създадоха доста положения, но не успяха да отбележат.

„Това бе мач, който контролирахме изцяло. Те се защитаваха с много хора в началото, но ние успяхме да отбележим. С изключение на няколко минути в мача ние изцяло имахме инициативата."

"Атлетико имаше своите шансове, разполагата с бързи футболисти. Но ние знаем как да печелим като отбор.

Реал Мадрид още не познава вкуса на загубата като има 26 точки от възможни 30 в Примера Дивисион.