
Нападателят на ПСЖ Матея Кежман се завърна след дълго наказание в състава на столичани. Така той ще може да вземе участие в мача за купата на своя тим срещу аматьорите от Роде. Сърбинът изтърпя 15-дневно наказание, след като захвърли фланелката си след като бе заменен от треньора Пол льо Гуен в предишен мач за Купата.
Тогава наставникът нарече инцидента „недопустим", но вече смята, че играчът си е взел поука и две седмици отсъствие от състава са му достатъчни. „Нещата между нас се пооправиха", каза бившият наставник на Рен и Лион. „Сега ситуацията е както преди- отново има борба за титулярни места и ще пускам да играе, когато аз преценя".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ