
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес остана доволен от успеха на тима си срещу Съндърланд с 2:0 в мач от 28-ия кръг на Висшата лига на Англия. Испанецът допълни, че това е идеалният начин за възвръщане на самочувствието след загубата от Мидълзбро през уикенда.
„След мача с Мидълзбро бяхме длъжни да спечелим трите точки и то с добра игра. Беше ни трудно през първото полувреме, защото Съндърланд игра на ниво. Те имаха добър шанс да открият резултата, но не се възползваха.
Постепенно започнахме да задържаме топката по-често. Мачът стана много по-интересен, след като вкарахме първия си гол. Смятам, че Давид Н'Гог се справи на ниво. Доволен съм и от гола му", каза Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ