Кавенаги: Щастлив съм в Бордо

снимка: БГНЕС

Аржентинската звезда на Бордо Фернандо Кавенаги, който бе избран от списание "Франс Футбол" за най-добър чужденец в Лига 1, заяви, че се чувства много добре при "жирондинците" и допълни, че трудно би си тръгнал от елитния френски тим.

 

Футболистът заяви в интервю за френските медии: "Аз подписах със Спартак Москва заради парите. Сега, вече се състезавам заради самата игра. Не смятам да напускам само за да направя трансфер. Трябва да харесам начина на игра на тима, който ме иска, като за мен ще бъде важно треньора да ме познава и то много добре. Трябва да играе в схема 4-4-2 и да разчита на мен във всеки един мач. Ако имам това, аз ще си помисля, но засега искам да играя само за Бордо. Най-важното е, че аз съм щастлив тук".