Хосе Мари разтрогна с Бетис

снимка: БГНЕС

Испанският нападател Хосе Мари разтрогна договора си с клубния си тим Реал Бетис. Споразумението е развалено по взаимно съгласие, което прави голаджията свободен агент.

 

Хосе Мари премина в Бетис през 2007г. от тима на Виляреал, но игра в само 16 мача, в които отбеляза скромното едно попадение.

 

30-годишният футболист е бивш играч на Милан и Атлетико Мадрид, но в нито един от предишните си отбори не успя да спечели феновете, тъй като представянето му бе под посредственото.

 

Вече свободен агент нападателят може би ще привлече интереса на много от отборите в Испания, които се борят за оцеляване в Ла Лига.