
Пилотът във Формула 1 Роберт Кубица напусна интензивното отделение и беше прехвърлен в травматологията в болницата в Санта Корона.
Миналата неделя Кубица пострада тежко по време на автомобилно рали и имаше опасност да изгуби някой от крайниците си.
Състезателят на Рено претърпя операция на дясната ръка и най-вероятно до 12 месеца ще възстанови всички нормални функции на този крайник. В началото на тази седмица Роберт Кубица беше събуден от изкуствена кома. Очаква се в петък полският пилот да се подложи на нови операции - на крака и на рамото.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ