Карлето: Върнахме се в играта

галерия:

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти остана доволен от показаната игра от неговия тим при равенството 1:1 като гост на друг лондонски тим- Тотнъм. "Сините" изоставаха в резултата след първото полувреме, но с гол на Дрогба след почивката стигнаха до точката.

 

В добавеното време на мача пък, отново Дрогба имаше възможност от дузпа да донесе трите точки, но Аурелио Гомеш спаси изстрела на котдивоареца. "За нас беше много важно да спечелим. Заслужавахме да спечелим, но не успяхме", каза Анчелоти след срещата.

 

"Мисля, че вървим по прав път с тази игра. Този мач показа, че отново се връщаме в играта. Играхме добре от самото начало и когато изоставахме в резултата не загубихме самообладание", добави Анчелоти.

 

"Заслужавахме да победим. Бяхме близо до успеха, но ще вземем следващата среща", завърши Анчелоти.