
Капитанът на Челси Джон Тери заяви след дербито с Тотнъм, което завърши при равен резултат 1:1, че "сините от Лондон" са заслужавали да победата в мача.
Челси имаше перфектна възможност да стигне до успеха в дербито, но Дидие Дрогба пропусна да реализира дузпа в добавеното време на срещата.
"Заслужавахме да спечелим трите точки. Доминирахме почти през цялото време на мача, а през второто полувреме надиграхме тотално Тотнъм," заяви Тери.
"Не се бяхме разбирали кой да изпълни дузпата. Дрогба показа характер и изпълни дузпата. Понякога вкарваш, друг път не вкарваш," каза още капитанът на Челси.
"Желанието за победа, духът на отбора за налице, а феновете оценяват това. Имаме много важни мачове пред нас. Следващата седмица ще играем с Манчестър Юнайтед, а след това имаме двубой с Арсенал. Миналата година спечелихме дубъл и се надявам и този сезон да повторим това постижение," допълни Тери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ