"Канарчетата" полетяха срещу Уест Хям

Норич постигна обрат от 0:1 до 3:1 у дома срещу Уест Хям в късния мач от съботната програма на 11-ия кръг във Висшата английска лига.

В 32-ата минута Рейвъл Морисън се разписа за "чуковете" с удар отблизо. "Канарчетата" достигнаха до обрат след почивката. В 54-ата минута Гари Хупър изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Юси Яскелайнен срещу нападателя на Норич.

В 72-ата минута Робърт Снодграс изведе домакините напред в резултата след прецизно изпълнение на пряк свободен удар с левия крак.

В добавеното време Лерой Фер затвърди успеха на Норич, отбелязвайки трети гол с удар от границата на наказателното поле. Успехът изкачи "канарчетата" на 15-о място в класирането с 11 точки.

В последните си четири шампионатни мача Норич нямаше нито една победа. Уест Хям е на 16-а позиция до момента с една точка по-малко от днешния си съперник.