
Суперзвездата на Валенсия Давид Вия получи лекарско разрешение да напусне болницата в града, където бе приет след снощния успех с 1:0 над Малага в Примера Дивисион.
Испанският национал реализира единствения гол в срещата, но след двубоя бе хоспитализиран, след като получи силен удар в главата.
Голаджията успя да доиграе мача, ала след последния съдийски сигнал почувства обезпокоителни симптоми, като замайване и повръщане. Вия бе мигновенно пратен в болница, където прекара нощта и премина през редица изследвания, които трябваше да определят какво точно е състоянието на нападателя.
В крайна сметка, медицинският екип даде зелена светлина на състезателя да напусне болничното заведение, което обаче със сигурност няма да му позволи да вземе участие в двубоя срещу Сарагоса този уикенд.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ