Изписаха Давид Вия от болницата

галерия:

снимка: ройтерс

Суперзвездата на Валенсия Давид Вия получи лекарско разрешение да напусне болницата в града, където бе приет след снощния успех с 1:0 над Малага в Примера Дивисион.

 

Испанският национал реализира единствения гол в срещата, но след двубоя бе хоспитализиран, след като получи силен удар в главата.

 

Голаджията успя да доиграе мача, ала след последния съдийски сигнал почувства обезпокоителни симптоми, като замайване и повръщане. Вия бе мигновенно пратен в болница, където прекара нощта и премина през редица изследвания, които трябваше да определят какво точно е състоянието на нападателя.

 

В крайна сметка, медицинският екип даде зелена светлина на състезателя да напусне болничното заведение, което обаче със сигурност няма да му позволи да вземе участие в двубоя срещу Сарагоса този уикенд.