
Капитанът на Рома Франческо Тоти заяви, че е готов да играе в дербито с Интер в събота. Този мач е с огромно значение в борбата за титлата на Италия, след като столичани изостават на 4 точки от шампионите. Третият Милан е със същия брой точки като Рома.
"Готов съм за мача с Интер. Чувствам се възстановен и искам да помогна на отбора си да победи в дербито. Всичко зависи от треньора Клаудио Раниери. Ако той каже, аз ще играя. Ще приема всяко негово решение", каза живата легенда на Рома Франческо Тоти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ