Измореният Милан не можа да бие новак (ВИДЕО)

Милан завърши наравно 0:0 с новака в Серия А Карпи в последен мач от 15-ия кръг на Калчото и пропусна да се придвижи по-нагоре в класирането. „Росонерите“, играещи с резервния си екип, не можаха да стигнат до попадение във визитата си на най-малкия отбор в италианския елит и продължиха колебливото си представяне от начлаото на сезона.

Милан игра 120 минути срещу Кротоне по-рано през седмицата, за да спечели с 3:1 и да продължи към осминафиналите в турнира за Купата на Италия, което се оказа решаващо и в днешния двубой.

Футболистите на Синиша Михайлович бяха лишени от свежест в заключителните 30-ина минути на двубоя с Карпи и не успяха да стигнат до победен гол, като не се възползваха и от шансовете си през първото полувреме.

Карпи също може да се похвали с няколко възможности от мача с „росонерите“, макар да не ги реализира, но продължава позитивната си серия и вече няма поражение в три поредни двубоя.

Милан с 24 точки е на осма позиция, колкото има и Аталанта, докато Карпи е предпоследен с 10 пункта и се намира на 5 пункта от спасителната зона.

Full Highlights | Carpi 0-0 Milan | 06/12/2015by HD-Soccer