Иво Тонев доволен от всичко показано срещу Ботев Пд

Изпълнителният директор на Левски Иво Тонев бе изключително доволен от победата с 3:1 над Ботев Пловдив на стадион „Георги Аспарухов". „Сините" изиграха най-силния си мач от началото на новия сезон и заслужиха аплодисментите на привържениците си, които бяха дошли на трибуните.

„Доволен съм от всичко, което показахме, с изключение на последните 10 минути на първото полувреме. Нормално е всеки мач да играем по-добре, защото тези хора - треньори и футболисти - работят здраво и сплотено всеки ден. Има доверие и подкрепа в отбора.

Ботев има много сериозни традиции и е отличен отбор, който игра добър футбол. В България само може да се печели от силни отбори и повече зрителски интерес.

Следващият ни съперник е Монтана, който традиционно играе в А група, така че трябва да сме мотивирани и концентрирани", сподели Тонев, преди да засегне въпроса с евентуалното продължаване на селекцията.

„Има време до края на трансферния прозорец, така че може да привлечем нови футболисти, а може и да се разделим с някои. Иван Цветков е прекрасен човек, радвам се, че работихме заедно и му пожелавам успех", завърши изпълнителният директор на „сините".