Иво Иванов: Тази победа е за публиката

галерия:

снимка: levski.bg

Централният бранител на Левски Иво Иванов съжалява, че Левски не се класира за 1/16 финалната фаза на Лига Европа, защото според него с играта си "сините" са достойни да играят в следващия етап на турнира.

 

"Победихме за публиката и за отбора. В Спортинг всички са добри, така че е без значение дали са били без някои от футболистите си", заяви Иванов.

 

"Съжаляваме, че не се класирахме напред. В някои мачове изпуснахме важни точки," каза още защитникът.

 

"Целият отбор игра добре в защита, но важното е, че победихме. Дано да успеем да изпреварим отбора на Литекс и да станем шампиони", завърши Иво Иванов.