
снимка:
levski.bg
Голмайсторът за Левски в мача със Спортинг (Лисабон) Даниел Младенов, който донесе победата с 1:0, заяви че е много доволен от успеха и трите точки.
„Получи се хубав мач. Радвам се, че успяхме да победин и да зарадваме цяла България. По-важното за нас е, че играхме добре и зарадвахме всички. Най-лошото е, че не успяхме да се класираме."
„Поздравихме се с Дембеле след гола, ясно е че той направи много с паса си. За мен всичко е тренировки и мачове. Радвам се, че ръководството и треньорит е разчитат на мен."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ