Ивелин Попов с нови 90 минути за Газиантеп при равенство в Турция

Българският национал Ивелин Попов игра цял мач в атаката на Газиантепспор при домакинското равенство 1:1 срещу Манисаспор в среща от 11-ия кръг на турската Суперлига.

Бившият нападател на Литекс не успя да отбележи втория си гол за сезона, като вместо това получи първия си жълт картон за нарушение в 87-та минута.

Това се случи секунди преди изравнителното попадение за гостите, които стигнаха до точката чрез нигериеца Айзък Промис.

Преднина на Газиантепспор даде Олджан Адън, който откри резултата във втората минута, информира БТА.

Точката остави Газиантепспор над зоната на изпадащите, като отборът на Ивелин Попов е с два пункта над първия под чертата Карабюкспор. Манисаспор е изненадващо на трето място с пет точки зад лидера Фенербахче.