Ивелин Попов бележи на Галатасарай (видео)

Ивелин Попов вкара гол за Газиантепспор, но попадението се оказа недостатъчно и тимът на българина загуби с 1:2 у дома от гранда Галатасарай в среща от 25-ия кръг на турското първенство.

Попов откри резултата с точен удар в 50-а, но малко по-късно гостите от Истанбул направиха пълен обрат, информира БТА.

Неджати Атеш изравни в 53-а минута, а Йохан Елмандер донесе трите точки за Галатасарай с попадение в 66-а минута.

Освен с гола си Ивелин Попов се отличи и с жълт картон в 75-а минута за грубо нарушение.

Начело в класирането е Галатасарай с 54 точки и мач повече, следван от Фенербахче 48 и Бешикташ 45.

Газиантепспор е едва 15-и с 26 точки. По-рано днес бившият защитник на Левски Веселин Минев игра цял мач и получи жълт картон при победата на неговия отбор Анталияспор с 2:1 над Трабзонспор.