Ивайло Чочев с пълни 90 минути за Палермо

снимка: ilpalermocalcio.it

Торино завърши 2:2 с гостуващия Палермо в среща от 14-ия кръг на футболното първенство на Италия.

Българският национал Ивайло Чочев игра цял мач за гостите и в края на първото полувреме получи жълт картон. Домакините пък прекъснаха серията си от три поредни загуби в Серия А.

Палермо откри резултата в 16-а минута чрез Лука Ригони. В 36-а минута домакините изрвниха чрез Хосеф Мартинес, за когото това беше първи гол в италианското първенство.

В края на полувремето Пауло Дибала със седмото си попадения за сезона отборо изведе Палермо напред.

След почивката Торино упражни натиск, но стигна само доизравнителен гол, дошъл след изпълнение на ъглов удар, когато Камил Глик се разписа с глава в 63-а минута.

Фабио Куалярела отбеляза в края на мача за Торино, но попадението беше отменено поради засада.

Равенството остави Палермо на 11-о място в класирането с 18 точки, докато Торино е 15-и с пет точки по-малко.