Иван Иванов и Партизан с победа в сръбското първенство

В среща от 8-мия кръг на футболното първенство на Сърбия шампионът Партизан /Белград/ победи като домакин Явор с 2:1 пред около 3000 зрители на стадион "Партизан".

През всичките 90 минути за отбора на Партизан игра защитникът на българския национален отбор и бивш играч на ЦСКА /София/ Иван Иванов.

Домакините от Партизан откриха резултата още в 6-та минута чрез Марко Шчепович. Гостите изравниха в 35-та минута с гол на Ифеани Онило.

В 55-та минута обаче голмайсторът Онило получи втори жълт и респективно червен картон и домакините от Партизан се възползваха веднага от численото си превъзходство - в 58-та минута Марко Шчепович вкара своя втори гол и донесе победата на Партизан.

В мач от 8-мия кръг Цървена звезда загуби днес като гост от Спартак /Суботица/ с 0:3. Така след днешните мачове начело във временното класиране е Партизан /Белград/ с 21 точки, следван от Цървена звезда - 19 точки, Рад - 17 точки, и др.