Истинският мач довечера е в Дания, не в София

България среща Азербайджан довечера от 21.45 на Националния стадион, но един друг мач – на младежите в Дания приковава вниманието на родния запалянко много повече. „Лъвчетата" гостуват на „червения динамит“ в пореден двубой от европейските квалификации. Двубоят е от 19.45 часа в Олборг.

Селекционерът Тони Здравков-Сухия по всяка вероятност ще заложи на същия стартов състав, който победи Армения с 2:0 в Стара Загора преди дни. Българският тим е начело във временното класиране в своята група с 9 точки от 4 мача до момента. Втори са румънците също с 9 точки от 4 мача, а Дания е на четвърта позиция в класирането с 1 точки, но от само един изигран двубой до тук.

Младежкият ни тим снощи проведе официалната си тренировката в Олборг. Националите бяха в отлично настроение, като всички 20 футболисти взеха участие в заниманието, което продължи 60 минути, съобщи официалният сайт на българския футболен съюз.

Играчите, които тренираха на стадиона в Олборг са: Красимир Костов, Георги Китанов, Христо Попадийн, Радослав Терзиев, Христофор Хубчев, Пламен Гълъбов, Стефан Велков, Мики Орачев, Никола Колев, Димитър Велковски, Радослав Цонев, Кристиян Малинов, Милен Гамаков, Янис Карабельов, Александър Василев, Антонио Вутов, Владислав Семерджиев, Георги Минчев, Ахмед Ахмедов, Кирил Десподов.