Испания Рейсинг пропуска тестовете в Херес

галерия:

снимка: hispaniaf1team.com

Тимът от Формула 1 Испания Рейсинг ще пропусне вторите за 2011 г. тестове в Херес тази седмица, като вместо това испанците ще участват във филмова сесия на "Пирели" на легендарната "Монца".

 

Днес Испания Рейсинг представи официално новия си болид за 2011 г., а мероприятието на "Монца" ще се проведе в периода между 14 и 16 февруари.

 

От лагера на тима все пак потвърдиха, че Испания Рейсинг ще пътува до Барселона, за да вземе участие във финалните тестове на европейска земя.

 

"Радваме се, че ще подкрепим "Пирели" на "Монца", цитиран бе тим шефът Колин Колс.