
Състезателният инженер на Тимо Глок Франческо Ненчи напусна тимът на Тойота днес, съобщи изданието Autosport.
Ненчи, който работи с Глок от началото на миналата година в момента е в неплатен отпуск, а официално оставката му ще влезе в сила от края на сезона.
35-годишният Хуан Пабло Рамирес, който работи в Тойота като тестов инженер от 2003г. ще заеме мястото на Ненчи за Гран При на Германия този уикенд. Рамирес, който преди да се присъедини към японския тим, работеше за тима на Ароус, е назначен временно на поста.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ