Ибра донесе първа победа на ПСЖ в Лига 1

Златан Ибрахимович донесе първа победа този сезон за Пари Сен Жермен. Шведският нападател вкара два гола за победата с 2:1 като гост на Лил и ПСЖ най-сетне записа пълен успех след три "хикса" в първите три кръга, информира БТА.

Всичко по-интересно в мача се случи през първите 20-ина минути, когато паднаха и трите гола. Ибрахимович откри резултата още в първата минута, но Орелиен Шеджу изравни в 12-а минута.

Златан Ибрахимович демонстрира високата си класа още веднъж в 21-а минута, когато отбеляза победния гол за ПСЖ.

Олимпик Марсилия победи Рен с 3:1 и е едноличен лидер след четвъртия кръг с пълен актив от 12 точки. Андре-Пиер Жиняк донесе успеха с атрактивно воле, с което вкара втория гол за Марсилия в 84-а минута.

В добавеното време автогол на Ромен Данзе оформи крайното 3:1.