
Мениджърът на Челси Гуус Хидинк изрази задоволството си от победата на тима му срещу Портсмут с 1:0 като гост в среща от 28-ия кръг на английската Висша лига. Тимът от Лондон е на второ място в класирането, като изостава на четири точки от лидера Манчестър Юнайтед.
„Доволен съм от успеха, но повече ме зарадва проявения характер от страна на футболистите ми. Умеем да се борим до последната минута и да преследваме целите си докрай.
Все още сме в борбата за шампионската титла. Манчестър Юнайтед усещат това и ще започнат да грешат. Трябва да похваля Дрогба. Той показа, че е голям нападател и истински лидер", заяви Хидинк.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ