
Полузащитникът на Уест Хям Валон Бехрами ще отсъства от игра до края на сезона за отбора на „чуковете". Той бе изнесен на носилка при победата на неговия отбор над Манчестър Сити в последния кръг на Премиършип с усукани глезен и коляно.
Все още не е ясно точно колко време бившият играч на Лацио ще бъде извън терените, но тестовете са показали че няма счупване. Бехрами обаче най-вероятно ще пропусне остатъка от сезона, защото чака да излязат резултати от изследвания, които ще покажат дали ще се нуждае от операционна намеса.
„Сезонът за мен свърши, сега трябва да изчакам два дни, преди да стане ясно дали ще трябва да оперират коленните ми връзки", каза самият играч.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ