
Нападателят на Удинезе Херман Денис предупреди Милан да не подценяват бившия му тим Наполи.
Милан играе тази вечер с Наполи, а Денис припомня на „росонерите" проблемите, които имаха с отбора през миналия сезон. Миланският гранд така и не успя да победи отборът от Неапол, като и двата мача завършиха с равенства (0:0 и 2:2).
„Имам прекрасни спомени от Наполи, но не напуснах отбора по правилния начин," заяви играчът.
„В момента тимът има чудесна селекция, а когато аз бях там играхме доста добре," допълни още той.
„Мисля, че Валтер Мадзари е причината Наполи да са толкова високо в Серия А. Той прави чудеса," заяви още Денис.
„Наполи са един от силните отбори в първенството през този сезон. Имат единен отбор," добави нападателят.
„Наполи-Милан? Помня гола си през миналата година, който донесе равенството. Беше невероятно! Милан не бива да ги подценява," завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ