Херман Денис: Милан не бива да подценява Наполи

галерия:

Нападателят на Удинезе Херман Денис предупреди Милан да не подценяват бившия му тим Наполи.

 

Милан играе тази вечер с Наполи, а Денис припомня на „росонерите" проблемите, които имаха с отбора през миналия сезон. Миланският гранд така и не успя да победи отборът от Неапол, като и двата мача завършиха с равенства (0:0 и 2:2).

 

„Имам прекрасни спомени от Наполи, но не напуснах отбора по правилния начин," заяви играчът.

 

„В момента тимът има чудесна селекция, а когато аз бях там играхме доста добре," допълни още той.

 

„Мисля, че Валтер Мадзари е причината Наполи да са толкова високо в Серия А. Той прави чудеса," заяви още Денис.

 

„Наполи са един от силните отбори в първенството през този сезон. Имат единен отбор," добави нападателят.

 

„Наполи-Милан? Помня гола си през миналата година, който донесе равенството. Беше невероятно! Милан  не бива да ги подценява," завърши той.