
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес е отказах да потвърди, че ще бъде предложено продължаване на договора на Марк ван Бомел в края на сезона.
„Ако играе добре ще получи нов договор. Ако ли не няма да получи. Толкова е просто," заяви Хьонес.
Бомел е първият капитан на Байерн, който не е германец. Говори се, че футболистът иска удължаване на контракта си с 2 години, но от баварския тим не са склонни да го направят за играч на 33 години.
Бомел е искан от английския Тотнъм доста настоятелно. Футболистът винаги е мечтал да играе във Висшата лига, а при „шпорите" се подвизава и неговият приятел Рафаел ван дер Ваарт.
Хьонес отрече и слуховете, че е предложил заем на намиращите се в тежко финансово положение Мюнхен 1860.
„Ние сме щедри, но не сме „Каритас"," заяви той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ