Хайнце: Имаме проблем с работата в екип

Аржентинския защитник на Реал (Мадрид) Габриел Хайннце заяви, че логично е разочарован от загубата от Валенсия снощи. "Кралският клуб" бе подчинен с класическото 0:3, с което загуби и малкото си останали шансове за шампионската титла в Примера Дивисион. След загубата аржентинецът сподели, че е разочарован от представянето на отбора си не само в този мач.

 

„Логично е да съм разочарован, все пак загубихме и мача и шансовете ни за титлата", довери бившият бранител на Манчестър Юнайтед.

 

"Ако трябва да бъда честен - смятам, че ние имаме доста голям вътрешен проблем. Ние не функционираме като отбор и това много влияе на играта ни. Трябва да се направи нещо по въпроса, защото ако не отстраним този проблем, ще продължим да се представяме по същия неубедителен начин."