Дел Нери: Заслужавахме да победим

Днес отбора на Аталанта имаше не леката задача с домакинството си на Дженоа и въпреки, че игра с човек по-малко последните 15 минути успя да изтръгне равенството. Треньорът на отбора Луиджи Дел Нери заяви, че е доволен от начина, по който се е представил отбора му, въпреки не особено благоприятната ситуация, в която се намираха.

 

"Днес заслужавахме много по-добър резултат. Не знам защо, но този мач много напомняше този през декември, когато играхме срещу Дженоа. Аз лично имам чувството, че срещу този отбор никога няма да играем в пълен състав. Въпреки числовото им превъзходство ние бяхме отбора, който създаде повече положения, и аз смятам, че заслужавахме доста по-различен резултат."